kilka słów o nas

Witamy  wszystkich  odwiedzających  naszą  stronę . Chcemy  przedstawić  państwu charakter fotografii jaką się zajmujemy. Nie licząc zdjęć do  dokumentów , które wykonujemy  codziennie w naszym studio i są naszym chlebem powszednim , to fotografia ślubna a szczególnie  plenery   są  tematem  przewodnim  naszej  pracy.Większość sesji  odbywa się  na terenie  Zakopanego , w okolicach  Tatr i Podhala , wykonamy  także pracę we wskazanym przez klienta  miejscu.

Znamy się na rzemiośle, staramy się aby nasze fotografie były obiektywne i jak najbardziej naturalne dlatego unikamy „artystycznego  fotoszopa ” :) )    –  jeśli  szukacie doświadczonego  fotografa , – właśnie go znaleźliście. Serdecznie  zapraszamy  do obejrzenia  fotografii  zaprezentowanych w dziale  Portfolio .                                                                                

Małgorzata i Wojciech

Nasz zakład fotograficzny przy ulicy Kościuszki 15 w Zakopanem  otworzyliśmy  w maju 2006 roku.To był czas w którym już niestety  musiałem podziękować za współpracę moim kamerom na materiały światłoczułe. Koszt eksploatacji „analogów” w porównaniu z fotografią cyfrową był bardzo duży. Nadszedł  trudny okres dla właścicieli laboratoriów fotograficznych ,sporo z nich zostało polikwidowanych. Dzisiaj wiele osób , rzadko , bądź wcale nie wywołuje swoich fotografii, pozostawiając je jedynie w pamięci „wirtualnej”.  Na  szczęście , nasi stali klienci  zdają sobie sprawę z tego , że tylko  zdjęcia wywołane na papierze fotograficznym zapewniają  im długowieczność . Odbitki te pozwolą cieszyć oko i duszę  jeszcze wielu pokoleniom i to bez użycia prądu! Nie dajcie się zwieść , tablety ,ipady, smartfony itp gadżety są często zawodne dlatego wywołujcie swoje najładniejsze zdjęcia , naprawdę warto , szczerze  zachęcam i polecam...

   fototechnik  Wojciech Wojas

Wojciech Wojas  ur 1975 w Zakopanem , w branży fotograficznej od 18 lat. 1996- 2003 laborant-fotograf w Foto-Pro-Arte Krzysztofa Morawetza. 2001 Absolwent  wrocławskiego studium fotograficznego PHO-BOS . Od 2006 właściciel Studia WojasFoto (wcześniej FOTOSFERA).